Jdi na obsah Jdi na menu
 


Články z výletů

Příspěvky

Pochvala!

9. 5. 2015

sam_1479.jpgJj, je to tak, udělíme pochvalu. Komu? Za co? Čtěte dále!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články z výletů | Komentářů: 2

Jak je pojmenujeme, stany ušatý?

1. 5. 2015

20150501_185938.jpgVíte, kdo vymyslel stan? Bylo to kdysi ve starém Japonsku a onen chytrý pán se jmenoval Nacochatu. Díky tomuto pánovi můžeme přivítat 4 nové členy do našeho oddílu. Akorát je tu problém, zatím nemají jméno!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články z výletů | Komentářů: 19

Jak jsme šli na horu až nahoru!

27. 4. 2015

dej-si-taky-.jpgStručná zpráva z výšlapu na Klíč :)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články z výletů | Komentářů: 0

Cimrman by se divil!

27. 4. 2015

zaber-ze-hry-rozjiveni-smoulove.jpgNaše náplň na měsíc březen byla jasná. Natrénovat vystoupení na sedmnáctý ročník divadelní přehlídky Cimrman by se divil. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články z výletů | Komentářů: 0

Pochod Ptačím dolem

26. 4. 2015

p4252432.jpgTak, strávili jsme noc na hrádku jménem Helfenburk, kam nás pozvali kamarádi z úštěckého TOM Bobři. Jaké to bylo?

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články z výletů | Komentářů: 2

Nebyli jste na Cimrmanovi? Nevadí!

13. 4. 2015

smoula-lzw.jpgJe to tu! Díky panu Machovi se můžete na celé zašmoulované vystoupení podívat na tom nejšmoulovatějším ze všech šmoulovaných videí! Ale pozor! Šmoulama to nekončí! Šmoulama to teprve začíná! Na videa se dostaneš kliknutím na nějaké zašmoulené slovo, obrázek šmouly, případně pomocí odkazu po rozkliknutí tohoto zašmoulovaného příspěvku!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články z výletů | Komentářů: 0

Na Klíč!

11. 4. 2015

klic-2.jpgMáme za sebou první jarní výšlap, první modřiny, první škrábance, první mokré boty i pití rozlité v autobuse (to jsme samozřejmě sami vytřeli viníkem). Tak, kdo dá dohromady opět "Pár vět"? A poprosím rodiče případných pisatelů, kdyby byli tak zlatí a přecvakali článek do wordu, moc by to pomohlo :)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články z výletů | Komentářů: 0

Cimrman by se divil! Očima Simči :)

9. 4. 2015

sam_0375.jpgCimrman se povedl. Divadlo praskalo ve švech, všichni se bavili i břich nacpali. Než se pustíte do čtení, chtěli bychom poděkovat všem, kteří připravili, přinesli a přivezli něco na zub a náš oddíl díky nim nepřijel s prázdnýma rukama :) A taky Jaškovým za odvoz kulis :) Děkujeme, díky moc!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články z výletů | Komentářů: 1

Ledobraní

25. 3. 2015

kotoul-vzad.jpgBohužel tento článek si budete moci přečíst až v květnových novinách. Kvůli nemoci jej nestihli zapracovat do dubnového vydání. Nu co, alespoň budeme mít v květnových listech článků více :) Teď již přeji příjemné čtení...

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články z výletů | Komentářů: 0

Jak jsme se školili na vedoucí oddílu

16. 3. 2015

p3088610000.jpgJelikož i já jsem se byla školit na vedoucí oddílu, tak jsem sepsala krátký článek s mými zážitky. Byl to BOMBA víkend plný zážitků, aktivit, nových přátel a suprových školitelů.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články z výletů | Komentářů: 1

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »